اطلاعیه شیوه نامه برگزاری امتحانات


ضمن سپاس و قدردانی از زحمات اساتید گرامی و دانشجویان عزیز به خاطر تداوم فعالیت های آموزشی در نیمسال جاری به صورت غیر حضوری و با عنایت به مصوبه شورای عالی آموزشی دانشگاه در جلسه روز شنبه مورخ 31 خرداد 99 ، مبنی بر برگزاری امتحانات دروس تئوری نیمسال دوم 98 به صورت غیر حضوری از روز یکشنبه 15 تیر ماه در تمام مقاطع تحصیلی، به منظور حفظ سلامتی همه اعضای محترم خانواده بزرگ دانشگاه مارلیک ، شیوه نامه برگزاری امتحانات به شرح ذیل به حضورتان ابلاغ می گردد:

1- با توجه به برگزاری آزمون از طریق سامانه مجازی و لینک اختصاصی برای هر دانشجو ، جهت دریافت لینک اختصاصی و برنامه امتحانات ، تسویه حساب مالی و پرداخت تعهدات اقساط شهریه الزامی می باشد.

2-  امتحانات دروس دارای واحد عملی مطابق لیست پیوستی به صورت حضوری و در همان ساعت برگزاری کلاس در بازه زمانی روز دوشنبه 2 تیر الی پنجشنبه 5 تیر ، در همان ساعت برگزاری کلاس برگزار خواهد شد.

3- امتحانات دروس تئوری مطابق برنامه برگزاری امتحانات ، در سامانه آزمون با استفاده از لینک و سوال اختصاصی برای هر دانشجو ، در زمان مشخص و محدود برگزار خواهد شد.


- دانشجویان گرامی ، جهت جلوگیری از بروز مشکلات آموزشی و غیر فعال شدن کاربری ورود به سامانه امتحانات ، هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف بدهی شهریه نیمسال جاری اقدام نمایید

تلفن : 01152322004

شماره حساب دانشگاه جهت واریز شهریه : 0200931662009         بانک ملی ایران 

شماره کارت دانشگاه جهت واریز شهریه : 6037691990378564       بانک ملی ایران