مراحل ارسال و تصویب پروپوزال دانشجویان ترم 3 مقطع کارشناسی ارشد

🔴 قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ترم سوم به بعد که هنوز پروپوزالشان تصویب نشده


⬅️برای شروع مراحل انجام کار پروپوزال مراحل ذیل را انجام دهید.


1⃣ ابتدا وارد سامانه ای که به این منظور طراحی شده با آدرس :  http://proposal-marlik.ir شوید و ثبت نام کنید. 


2⃣ پس از ثبت نام، در انتظار تایید ثبت نام از اداره آموزش بمانید.(دانشجوی محترم توجه فرمایید عدم مطابقت اطلاعات وارد شد منجر به حذف ثبت نام در سامانه خواهد شد.) که تاییدیه ثبت نام همراه با نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک خواهد شد.


3⃣ در این مرحله وارد سامانه شوید و موضوع پایان نامه و اساتید راهنما و مشاور را مشخص کنید. (پیشنهاد می شود قبل از انجام این مرحله  حتما با مدیر گروه رشته مربوطه مشورت کنید.)


4⃣ در این مرحله در انتظار تاییدیه اساتید راهنما و مشاور بمانید که موضوع پیشنهادی شما را بپذیرند. 


5⃣ در صورت تایید اساتید راهنما و مشاور سامانه به صورت خودکار مجوز مراحل نگارش بخش های اصلی پروپوزال(بیان مسئله، سوال، اهداف و ضرورت و ...) را به شما می دهد.


6⃣ بخش های مختلف پروپوزال را در سامانه پر کنید و منتظر تاییدیه اساتید مربوطه بمانید (اساتید مربوطه می توانند در مورد رفع ایرادات هر بخش به شما در سامانه پیام دهند)


7⃣ پس از تایید نهایی اساتید، دقیقا همان بخش های نگارش شده در سامانه را وارد فرم پروپوزال   کنید( این فایل را می توانید در قسمت فرم ها در سامانه پیدا کنید) و سپس آنرا با فرمت pdf ذخیره و در سامانه آپلود کنید.


8⃣ در این مرحله جلسه شورای پژوهش دانشگاه تشکیل و به بررسی پروپوزال ها پرداخته و نتیجه بررسی ها  (تایید یا عدم تایید) از طریق   پیامک به شما ارسال می شود.


9⃣ در صورت تایید، فرایند کاری پایان نامه(که حداقل ۶ ماه است) برای شما آغاز می شود. و برای درج گزارش ها ۳ ماهه اول و دوم و ... در صورت تایید اساتید مربوطه به سامانه مراجعه فرمایید.


پیروز و سربلند باشد.